Jubileumboek Musis Sacrum 2015

7426 (1)7427 7428s

 

 

 

 

 

Musis Sacrum werd officieel opgericht in 1840, dus de oudste en enige koninklijke vereniging binnen onze gemeente viert in 2015 haar 175-jarig jubileum. Natuurlijk is dit een mijlpaal, die niet ongemerkt voorbij zal gaan. Naast de nodige muzikale en feestactiviteiten wil een speciale commissie het jubileum opluisteren met een boek. Deze uitgave, die op voorhand een prachtexemplaar lijkt te worden, zal worden gevuld met informatie uit het eigen archief van Musis Sacrum. Helaas hebben niet alle archiefstukken de diverse verhuizingen uit het verleden overleefd. Daarom is de commissie op zoek naar bruikbare materialen uit het verleden. Vooral van de periode vóór de huisvesting in de Julianastraat (1981) zoeken wij materiaal. Heeft u historische foto’s van Musis? Statiefoto’s van orkesten, foto’s van voormalige repetitielokalen, van optredens in zaal of op straat? Of heeft u andere, waardevolle aanvullingen voor onze vereniging? Wij zijn zeer benieuwd naar uw spulletjes, en, indien niet in ons bezit, zouden wij ze graag van u willen lenen, om ze professioneel te laten inscannen. Wij zullen de foto’s of documenten met zorg behandelen. Na het inscannen worden uw materialen natuurlijk aan u terugbezorgd door één van onze commissieleden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Cris Schaap, bij voorkeur via mail: contact@musissacrum.com

Comments are closed.