AVEvent Supply preferred supplier voor Musis

7630Gisteravond is er door de eigenaren van AVEvent Supply en onze voorzitter Kees Broeders (namens het bestuur) een intentieverklaring ondertekend, overeengekomen is dat deze Dongense firma vanaf september dit jaar gedurende drie jaar ‘preferred supplier’ is. Zij gaan alle techniek bij onze verenigingsbrede projecten verzorgen. AVEvent Supply is een ‘no-nonsens’ firma met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding en zeker geen onbekende voor Musis. Zij hebben al vele projecten en evenementen voor onze vereniging naar volle tevredenheid verzorgd. Het bestuur hecht er aan om primair met leveranciers uit het Dongense bedrijfsleven te werken. Het eerst project wordt het ‘Winterconcert’ door ons Harmonieorkest ism Popkoor Spirit (20 december 2014).

Comments are closed.